AOMEI Backupper Standard – varundamine

AOMEI Backupper Standard – varundamine

Author

AOMEI Backupper Standard on vabavara programm, millega saate varundada nii süsteemi, kui ka kõvaketta ning hiljem on kõik vajadusel taastatav hetkega. See on niöelda all-in-one programm.

On oluline iga mingi aja tagant arvutis olevat informatsiooni varundada, ennetades võimalike probleeme arvutiga. Sama tähtis on selleks kasutada õiget tarkvara, mis toimib lihtsalt ja mugavalt ning tagab vajadusel süsteemi taaste. AOMEI Backupper Standard programmiga saate ühe klikiga tekitada varukoopia kõigest vajalikust oma arvutis.

AOMEI Backupper Standard programmiga saate tekitada kolme sorti varukoopiad:

Süsteemi varundus

Varundab nii boot- kui ka süsteemifailid tagamaks arvuti normaalse toimimise peale värskendamist.

Partitsiooni varundus

Arvuti kõvaketas on võimalik jagada erinevatesse osadesse, kuhu saab salvestada erinevat tüüpi informatsiooni. Kasutaja saab valida millist osa kõvakettast varundada selle programmi abil.
Eriti kasulik on see siis, kui on tegu mitmete arvutitega, mis kasutavad samu konfiguratsioone. Originaal op.süsteem salvestatakse ühte arvutisse ja varundatakse ning varukoopiat saab kasutada ülejäänud arvutite peal, mis hoiab oluliselt aega kokku.

Kõvaketta varundus

Varundab kogu kõvaketta sisu, võimalik varundada ka väliseid kõvakettaid ning erinevaid muid salvestamistehnoloogiaid nagu näiteks GPT, MBR ja RAID.

Programmil on lisaks sellele veel palju muid erinevaid võimalusi.

AOMEI Backupper Standard programmi eelised:

  • lihtne installeerimine ja lihtne kasutada
  • varunda kogu info kõvakettal ühe klikiga
  • varundus protsessi ajal saab toimetada teiste tegevustega arvutis
  • tasuta kasutamiseks – vabavara!

VAATA LISAINFOT SIIT!

 

AOMEI Backupper Standard

 

 

 

 

 

 

LAE ALLA SIIT!