Adobe Photoshop CS2 – fototöötlus

Adobe Photoshop CS2 – fototöötlus

Kes ei teaks maailma kõige populaarsemat fototöötlustarkvara Adobe Photoshop?

Adobe Photoshop CS2 – üks versioonidest on nüüd tasuta allalaetav Adobe enda koduleheküljelt!

Selleks on vaid vaja ennast Adobe kodulehel kasutajaks registreerida ning siis on võimalik juba päris paljude teiste programmide seast ka Photoshop CS2 allalaadida.

Alustamiseks vajuta sellele lingile.

Vali nupp “Get an Adobe ID”

1

 

 

Järgmisena täida ära allolevad lahtrid enda andmetega ning veendu, et vajutad linnukese nupu ees, millega nõustud kasutustingimustega.

2

 

Peale registreerumist jõuad lehele, kus pead nõustuma allalaadimistingimustega. Neid öeldakse, et Adobe ei vastuta vananenud tarkvara eest ning allalaadimine on omal vastutusel.

31

 

Kui linnukesele klõpsatud muutuvad allalaadimislingid aktiivseteks. Allapoole kerides näed valikute seas erinevaid keeli. Kuna eesti keelt valikus polnud, valin selles õpetuses inglise keele.

41

 

Peale seda näed palju erinevaid programme, mida allalaadida. Eelviimases reas on Photoshop CS2. Seal on valikus kaks erinevat programmi – üks sobib Mac arvutitele, teine Windowsile. Peale allalaadimise alustamist ära unusta üleskirjutamast tarkvara seerial numbrit, mille leiad programmi allalaadimise lingi kõrvalt.

5

 

Nüüd peaks arvutisse laadima fail, mille suuruseks on umbes 340MB. Peale allalaadimise lõpetamist installeeri programm kasutades “Next” ja “Accept” nuppe.

Kui jõuad pildini, mis allpool kujutatud, siis ära unusta sisestamast seeria numbrit!

7

 

Peale vähest ootamist peaks Adobe Photoshop CS2 olema Sinu arvutisse installeeritud!

81

Head kasutamist!

Testitud Windows 7 ja 10 peal – töötas ideaalselt mõlemas!